wtorek, 6 grudnia 2011

Świąteczny mini-album cz.1

W ubiegłym tygodniu pracowałam nad dwoma mini-albumikami. Każdy ma formę albumu leporello lub jak kto woli albumu akordeonowego. Obydwa zrobione w temacie świątecznym - jak przystało na porę roku i zbliżające się święta :) W albumikach znajdą się zdjęcia Mikołaja i Tosi.
Dzieciaki dzisiaj dostaną albumiki od cioci-Mikołaja dlatego mogę już pokazać zdjęcia moich tworów;) Ponieważ zdjęć jest sporo, najpierw pokarzę mini-album dla Mikołaja, a w kolejnym poście mini-album dla Tosi. 
Albumiki są podobne, ale nie takie same. Sporo w nich małych i dużych tagów, na których można umieścić zdjęcia lub coś napisać. Gdzie nie gdzie wydrukowałam urocze digi stempelki: myszkę, aniołka, bałwanka i reniferka. Wszystkie digi pochodzą z tego bloga.Wymiary złożonych albumów: 14x14cm.
Zapraszam do oglądania:)


 Przy okazji ten mini-album zgłaszam na 2 wyzwania:
Kreatywne Pole - Wyzwanie z Novinką - kwadratowo z gwiazdką - należy wykonać pracę w formie kwadratu i wykorzystać przynajmniej jedną gwiazdkę/śnieżynkę.
The Ribbon Reel Challenge – Anything Goes – jedyny wymóg to użycie w jakikolwiek sposób wstążki. 

2 komentarze:

  1. Cudny albumik :) Dopracowany, radosny, będzie piękną pamiątką :) Dziękuję za zgłoszenie do mojego wyzwania- pozdrawiam ciepło Novinka DT Kreatywne Pole

    OdpowiedzUsuń
  2. Absolutely beautiful! Stunning mini album! Thanks for joining us at The Ribbon Reel this week!

    OdpowiedzUsuń