sobota, 18 czerwca 2011

Było fajnie :)

Byłam dzisiaj na Ogólnopolskim Zlocie scrapbookingu. Coś bardzo fajnego:) Obkupiłam się, że ojej! Papierów chyba co najmniej na pół roku mi starczy. Poza tym kwiatki, trochę wstążek, stempelków itd. itp. Z resztą widać na tej byle jakiej fotce:P.
Poza tym mogłam podglądać profesjonalistki w akcji i jednocześnie dowiedzieć się ciekawych rzeczy:) Bardzo pouczające. I brałam również udział w wymianie pudełkowej :) Wylosowałam to oto pudełeczko:
Niestety nie znam autora ponieważ pudełeczko nie zostało podpisane. W środku znalazłam wiele przydasi do twórczej pracy. Na pewno je wykorzystam:) Mam nadzieję, że moje przypadło komuś do gustu. W środku znalazło się mniej różnorodnych gadżetów, ale za to różnokolorowych, a nawet własnej produkcji:)
Popatrzę jeszcze trochę na te wszystkie wspaniałości i biorę się za naukę. Niestety sesja jeszcze się nie skończyła, a przede mną egzamin, ale myślmy pozytywnie. Od wtorku intensywnie tworzę:D

1 komentarz:

  1. ale łupy!!! to pierwszy post, jaki czytam o zlocie i zazdroszczę wszystkim, którzy mogli się nim cieszyć, może kiedyś...
    dziękuję za odwiedziny u mnie, będzie mi miło gościć Cię częściej:)

    OdpowiedzUsuń